Konkurs “Grilluj z Cukiereczkiem”

AKTUALIZACJA

Kochani dostałam od Was maile z prośbą, aby przedłużyć konkurs z uwagi na słabą pogodę grillową w maju. Także przedłużamy konkurs do końca maja. Swoje zgłoszenia możecie nadsyłać do 31 maja na adres gotujzcukiereczkiem@gmail.com. Ogłoszenie wyników nastąpi 5 maja.

 


Majówka to idealny czas na wspólne grillowanie z przyjaciółmi. Przy okazji przygotowywania potraw z grilla możecie zgarnąć ekstra nagrody. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na danie z grilla, której sponsorem jest Iron Grill.

Iron grill

Iron grill

Iron Grill to nowoczesna żeliwna płyta grillowa. Jest niewielkich rozmiarów, składana, łatwa w przenoszeniu. Płyta żeliwna po nagrzaniu utrzymuje długo ciepło. Dzięki tym zaletom grillować możemy w dowolnym miejscu. Co więcej, na płycie grillowej przygotujcie nie tylko grillowane warzywa, rybę czy mięso. Możecie podgrzać na niej zupę czy ugotować wodę na herbatę. Płyta Iron Grill została zaprojektowana i jest produkowana w Polsce. Co więcej, produkowana jest w moich rodzinnych stronach.

IRON GRILL

W naszym konkursie do wygrania są dwie płyty Iron Grill, każda o wartości 399zł. Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Szczegóły poniżej.

Iron grill

Iron grill

Przygotuj potrawę z grilla. Inspirację możecie znaleźć na blogu w zakładce GRILL. Wyślij zdjęcie i przepis na gotujzcukiereczkiem@gmail.com. Na zdjęciu powinna widnieć karteczka "Grilluje z Cukiereczkiem".

Nagrodami w konkursie są 2 płyty żeliwne Iron Grill każda o wartości 399zł. Konkurs trwa od 01.05 do 22.05.2019r. Ogłoszenie wyników nastąpi 28.05.2018r.

Miło będzie, gdy polubicie stronę IRON GRILL na Facebooku i Instagramie.

Kochani zapraszam Was serdecznie do udziału w konkursie, bo nagrody są naprawdę tego warte.4 komentarzy

  1. Konkurs

    • cukiereczek

      Aby zgłoszenie konkursowe było prawidłowe na zdjęciu powinna być odręcznie napisana karteczka, a nie napis zrobiony przy pomocy programu.

  2. Czy zdjęcie i przepis maja być zamieszczone tutaj jako komentarz czy w innym miejscu?

Zostaw odpowiedź